Praca kierownik regionalny sprzedaży bezpośredniej, kujawsko-pomorskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Bydgoszcz, Grudziądz, Toruń, Włocławek
    Jeżeli prowadzisz Firmę, jesteś Liderem Grupy Sprzedażowej lub chcesz nim zostać, to dołącz do naszych autoryzowanych Partnerów, czekamy na Twoje zgłoszenie. Poszukujemy osób, które chcą się zaangażować w budowanie i kierowanie zespołem...
    opublikowana: 19 listopada 2019
    • kujawsko-pomorskie
    Twoje zadania: Odpowiedzialność za realizacje planu sprzedaży dla regionu Maksymalizacja zysków i rozbudowę sieci sprzedaży w wyznaczonym terenie Zarządzanie Biurami Regionalnymi oraz monitorowanie pracy podległego zespołu Rozwój struktury...
    Oczekujemy: wysokich umiejętności organizacji pracy swojej i podległego zespołu sprzedażowego, samodzielności, kreatywności, oraz gotowości do podejmowania wyzwań, umiejętności prowadzenia rekrutacji i zarządzania zespołem sprzedażowym, wiedzy z...
    opublikowana: 15 listopada 2019