Praca kierownik regionalny sprzedaży bezpośredniej, opolskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Opole
    Jeżeli prowadzisz Firmę, jesteś Liderem Grupy Sprzedażowej lub chcesz nim zostać, to dołącz do naszych autoryzowanych Partnerów, czekamy na Twoje zgłoszenie. Poszukujemy osób, które chcą się zaangażować w budowanie i kierowanie zespołem...
    opublikowana: 19 listopada 2019
    • opolskie
    Twoje zadania: Odpowiedzialność za realizacje planu sprzedaży dla regionu Maksymalizacja zysków i rozbudowę sieci sprzedaży w wyznaczonym terenie Zarządzanie Biurami Regionalnymi oraz monitorowanie pracy podległego zespołu Rozwój struktury...
    • opolskie
    Poszukujemy osób z co najmniej 2-letnim doświadczeniem w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej (lub branży pokrewnej) na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży. Do głównych zadań będzie należało między innymi: Pozyskiwanie nowych...
    opublikowana: 11 listopada 2019