Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót - Infrastruktura Kolejowa

  • Złocieniec, Koszalin, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 2018-09-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupę NDI tworzą spółki specjalizujące się w organizacji i realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa, energetyki oraz hydrotechniki. Na rynku funkcjonujemy od 1991 roku. Ofertę NDI wyróżnia duża różnorodność realizowanych projektów, elastyczność działania oraz doświadczenie w prowadzeniu prac budowlanych w praktycznie każdej formule.

    Podstawę naszej działalności stanowi budownictwo: kubaturowe oraz infrastrukturalne – w tym także projekty hydrotechniczne. Z powodzeniem działamy zarówno na rynku zamówień publicznych, jak i prywatnych.
    Prowadzimy także własne projekty deweloperskie, w których inwestorem bądź współinwestorem są spółki celowe tworzone w ramach grupy.

    NDI jest dwukrotnym laureatem Diamentów Forbesa, Pracodawcą Roku w Budownictwie, Regionalnym Liderem Innowacji i Rozwoju.

    W związku z intensywnym rozwojem i planowanymi projektami aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    KIEROWNIK ROBÓT - INFRASTRUKTURA KOLEJOWA
    Miejsce pracy: Koszalin, Złocieniec
    nr ref.: PR/KRK/0918

    ZAKRES ZADAŃ

    • Kierowanie robotami w ramach powierzonego zakresu prac budowy, przebudowy i modernizacji infrastruktury kolejowej
    • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym oraz specyfikacją techniczną
    • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy Podwykonawców zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP
    • Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji techniczne
    • Sporządzanie obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
    • Wdrażanie oraz osiąganie poziomu sprzedaży zgodnego z harmonogramem rzeczowo - finansowym
    • Udział w procesie zamówień materiałów budowlanych
    • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Zamawiającym i Inżynierem Kontraktu

    PROFIL KANDYDATA

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowalnymi w specjalności kolejowej bez ograniczeń
    • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót w zakresie budowy, przebudowy i modernizacji infrastruktury kolejowej
    • Umiejętność obsługi programu MS Project/Tilos
    • Umiejętność efektywnego organizowania i kierowania robotami budowlanymi z zakresu infrastruktury kolejowej
    • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu

    OFERTA

    • Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Samodzielne realizowanie interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu zadań
    • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów

    Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz z zaznaczonym numerem referencyjnym klikając przycisk Aplikuj.

    Dziękujemy za przesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom