Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Robót SRK

  • kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 2018-03-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Thales jest światowym liderem w zakresie dostarczania systemów bezpieczeństwa dla transportu naziemnego, przestrzeni powietrznej, działalności obronnej oraz transakcji elektronicznych. W zakresie transportu kolejowego Thales jest jednym z czołowych dostawców systemów automatyki kolejowej i liderem we wdrażaniu ETCS zapewniając automatyzację sterowania ruchem pociągów przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa transportu, pasażerów i towarów.

    W Polsce Thales skutecznie wspiera rozwój sieci kolejowych jako lider w zakresie automatyki kolejowej oraz rozwija nowe obszary biznesu oferując zaawansowane technologicznie rozwiązania dla wojska, branży lotniczej, transportu, telekomunikacji oraz sektora publicznego.

    Aktualnie Thales Polska sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

    KR/SRK/01/2018

     Zakres obowiązków:

    • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót (zgodnie z projektem, specyfikacją  techniczną oraz sztuką budowlaną),
    • współpraca z Kierownikiem Projektu, Inżynierem Budowy oraz Działem Zakupów,
    • prowadzenie dokumentacji budowlanej, kontrola jakości i wewnętrzne odbiory wykonywanych prac,
    • prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe (transport w specjalności sterowanie ruchem w transporcie, sterowanie ruchem
    • lub zabezpieczenie ruchu pociągów, elektrotechnika),
    • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi srk (w zakresie urządzeń zabezpieczenia  i sterowania ruchem kolejowym lub w  zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych),
    • udokumentowane doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi,
    • znajomość systemów srk stosowanych na sieci PKP PLK S.A.,
    • dyspozycyjność i mobilność do częstych wyjazdów służbowych,
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę z najnowocześniejszymi światowymi technologiami automatyki kolejowej,
    • szkolenia zawodowe oraz możliwość uzupełnienia lub zdobywania nowych uprawnień zawodowych,
    • profesjonalne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon itp.),
    • atrakcyjny system wynagradzania oraz szeroki pakiet socjalny.
    • pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia techniczne i językowe, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny),

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk APLIKUJ.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest Thales z siedzibą w Warszawa 01-518, JÓZEFA ZAJĄCZKA 9 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom