Kierownik Robót Ziemnych

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 02.07.2019
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 01.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Wrocław 34349/001

    Osoba na stanowisku Kierownika Robót Ziemnych będzie odpowiedzialna m.in. za przygotowanie koncepcji, szacowanie kosztowe zaplanowanych prac oraz za kontraktowanie robót.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest firma budowlana o ogólnopolskim zasięgu, która funkcjonując jako Generalny Wykonawca oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i realizacji. Swoją specjalizację rozwijają w obszarze budowy obiektów produkcyjnych, magazynowych, handlowo-usługowych, biurowych oraz ekologicznych.

    Opis stanowiska

    • Przygotowywanie koncepcji,
    • Odpowiedzialność za szacowanie kosztowe zaplanowanych prac,
    • Kontraktowanie robót,
    • Prowadzenie uzgodnień z podwykonawcami i dostawcami,
    • Rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,
    • Optymalizowanie kosztów projektu,
    • Przygotowywanie przedmiarów.

    Profil kandydata

    • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym,
    • Min. 3-4 letnie doświadczenie w wykonywaniu lub/i nadzorowaniu robót ziemnych,
    • Znajomość programów do bilansu mas ziemnych,
    • Podstawowa wiedza z zakresu gruntów i ich wykorzystania,
    • Umiejętność obsługi teodolitu,
    • Praktyczna znajomość MS Office, MS Project oraz AutoCAD,
    • Otwartość na wyjazdy służbowe,
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań,
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy,
    • Udział w ambitnych projektach przy współpracy z najlepszymi ekspertami w branży,
    • Szeroki pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, bogaty pakiet socjalny, karta Multisport, udział w ciekawych szkoleniach.

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców