Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Stolarni

  • Ostróda, warmińsko-mazurskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 09.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma OSTRÓDA YACHT poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    KIEROWNIK STOLARNI
    Miejsce pracy: Ostróda

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem pracowników
    • Organizowanie pracy oraz wyznaczanie i egzekwowanie zadań
    • Nadzór nad realizacją zadań i odpowiedzialność za cały etap produkcji
    • Zapewnienie wykonywania pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami produkcyjnymi pod względem jakości, terminowości i efektywności
    • Podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji procesu produkcji

    Wymagania i kompetencje zawodowe:

    • Wykształcenie wyższe techniczne; preferowany profil: technologia drewna lub pokrewne
    • Minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży stolarskiej
    • Znajomość nowoczesnych technologii wykorzystywanych w przemyśle drzewnym i meblarskim
    • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, kierownicze i komunikacyjne
    • Znajomość aplikacji MS Office
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Umiejętność planowania i monitorowania działań pod względem ich kosztów materiałowych i efektywności,
    • Mile widziana znajomość zagadnień systemu zarządzania produkcją (lean manufacturing)

    Wymagania osobowościowe:

    • Umiejętność organizowania i rozumienie znaczenia pracy zespołowej
    • Zdyscyplinowanie
    • Dokładność
    Oferujemy:
    • Możliwość rozwoju zawodowego pod uznaną na świecie marką grupy BENETEAU
    • Atrakcyjny system wynagradzania
    • Stabilne warunki zatrudnienia

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz że nadesłanych ofert nie zwracamy.

    Prosimy o przesyłanie pełnej wersji CV z dopiskiem: Kierownik stolarni klikając w przycisk aplikowania
    lub na adres Ostróda Yacht Sp. z o.o. 14-100 Ostróda, ul. Spokojna 1
    wraz z klauzulą:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ostróda Yacht Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Spokojnej 1; 14-100 Ostróda, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

     Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia np. o poniższej treści:

     „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ostróda Yacht Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Spokojnej 1; 14-100 Ostróda, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”
    top