Praca kierownik zespołu planowania grafików

Mamy dla Ciebie 5 ofert

Festiwal Pracy JOBICON online

Weź udział w bezpłatnym wydarzeniu

Sprawdź
    • Bydgoszcz
    Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi. Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i...
    opublikowana: 4 marca 2021
      • Warszawa
      Twoje zadania: koordynowanie bieżącej pracy Zespołu Centralnych Grafików, w tym dbanie o terminowość wprowadzanych grafików i monitorowanie ich poprawności aktywne uczestniczenie w pracach rozwojowych obszaru grafików, min. przygotowywanie i...
      opublikowana: 25 lutego 2021
        • 3 lokalizacji
        Zakres obowiązków: Organizacja pracy podległego zespołu magazynierów; Obsługa sytemu magazynowego w zakresie obsługi dostaw; Nadzór nad terminowością przyjęć; Koordynacja rozładunków, awizacje dostaw; Nadzór nad właściwą archiwizacją dokumentów...
        opublikowana: 24 lutego 2021