Kierownik Zespołu Sprzedaży

  • Kwidzyn, pomorskie
  • Kierownik
  • 08.03.2019
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 07.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

    Działamy na polskim rynku od 15 lat. Specjalizujemy się w udzielaniu pożyczek ratalnych dla klientów detalicznych, jak i przedsiębiorców. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy już ponad 410 tysięcy pożyczek na łączną wartość prawie 4 miliardów złotych.

    Szukasz pracodawcy, który dostrzeże potencjał, osiągnięcia i u którego możesz się rozwinąć?
    Zostań Kierownikiem Zespołu Sprzedażowego
    Rekrutujemy do kilku lokalizacji, wybierz swoje miasto i aplikuj.
    Miejsce pracy: Kwidzyn

    Kluczowe zadania na stanowisku:

    • Realizacja planów sprzedażowych za pośrednictwem podległej struktury,
    • Budowanie oraz rozwój zespołu sprzedażowego,
    • Planowanie sprzedaży w oparciu o założone cele,
    • Analiza i raportowanie wyników sprzedażowych,
    • Planowanie i realizacja regionalnego budżetu marketingowego.

    To stanowisko jest dla Ciebie jeżeli posiadasz:

    • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą,
    • Zorientowanie na osiąganie celów biznesowych,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Docenimy także:

    • Umiejętność efektywnego planowania i realizacji zadań,
    • Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
    • Komunikatywność i terminowość,
    • Kreatywność i zaangażowanie w powierzone zadania,
    • Wykształcenie min. średnie.

    Za to, że będziesz z Nami zyskasz:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej korporacji finansowej,
    • Profesjonalny system szkoleń i indywidualny program wdrożeniowy, w ramach którego poznasz zarówno produkt, jak i najbardziej efektywne praktyki sprzedażowe oraz zagadnienia związane z zarządzaniem zespołem,
    • Stałe wsparcie mentora w okresie wdrożenia,
    • Motywujący system premiowy,
    • Możliwość zdobywania nagród w programie motywacyjnym Elite Club,
    • Udział w ogólnopolskim programie rozwoju managerskiego,
    • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta sportowa OK system),
    • Narzędzia niezbędne do efektywnej pracy – samochód służbowy, laptop i telefon.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk do aplikowania.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV  zawierających klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości. Powyższa zgoda może zostać w każdej chwili cofnięta(zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)” klikając w przycisk aplikowania.

    bottom

    Prosimy o umieszczenie w treści aplikacji o pracy poniższej klauzuli zgody. Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”.

    W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

    Administratorem danych jest PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą ul. Browarna 2 w Bielsku-Białej. Dane pozyskiwane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników PROFI CREDIT Polska S.A. dostępne są na stronie: https://proficredit.pl/ochrona-danych-osobowych-kandydaci/

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.