Praca kierownik zmiany wydziału produkcyjnego

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Pobierz aplikację

Przeglądaj oferty wygodnie, również na mapie

Pobierz

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Gdańsk
    Zakres obowiązków: Zarządzanie zespołem produkcyjnym - w zależności od doświadczenia możliwość objęcia zespołu od 50-200 pracowników (różne poziomy stanowisk kierowniczych - rozbudowana struktura firmy), Odpowiedzialność za realizację celów i...
    opublikowana: 17 kwietnia 2021
      • Ochmanów (pow. wielicki)
      OPIS STANOWISKA: Nadzór nad realizacją planu produkcyjnego. Uzyskanie i utrzymanie wskaźników wydajnościowych/ jakościowych zgodnie z wyznaczonymi celami. Nadzorowanie przestrzegania standardów w zakresie BHP. Nadzór nad zużyciem materiałów...
        • Gdynia
        Zadania na oferowanym stanowisku: Planowanie produkcji Nadzór i koordynacja prac podległego zespołu Nadzór nad procesem kontroli jakości Analiza danych dotyczących procesu produkcyjnego (czasy cykli na poszczególnych operacjach, wykorzystanie...
        opublikowana: 18 marca 2021