Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Administracji

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Kierownik
  • 30.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Elstar-Engineering Spółka z o. o. jest firmą specjalizującą się w budowie  urządzeń i podzespołów dla przemysłu, montażach instalacji technologicznych, remontach oraz usługach serwisowych. Elstar zatrudnia ponad 100 osób i eksportuje większość swojej produkcji.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Elbląg

    Profil kandydata:

    • Wykształcenie wyższe.
    • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze HR i administracji.
    • Analityczne myślenie, samodzielność w działaniu, umiejętność rozwiązywania problemów.
    • Biegłe posługiwanie się komputerem (pakiet Office, Excel, Internet).
    • Zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista.
    • Zaangażowanie i inicjatywa do działania.
    • Mile widziana znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

    Opis stanowiska:

    • Nadzorowanie bieżących i operacyjnych działań administracyjnych wymaganych do sprawnego funkcjonowania firmy.
    • Nadzorowanie, analiza, opracowywanie, optymalizacja, wdrażanie, audytowanie administracyjnych procesów dotyczących polityki kadrowej Spółki oraz związana z nimi dokumentacja.
    • Koordynacja procesu rozliczeń z kooperantami Spółki.
    • Administrowanie systemem rozliczania czasu pracy (RCP) w Spółce.
    • Bieżąca współpraca z kancelarią prawną, Specjalistą BHP, Specjalistą ds. Ochrony Środowiska i ds. RODO.
    • Współpraca z biurem księgowym oraz  biurem kadrowym w celu realizowania wszystkich zadań kadrowo-płacowych, w tym kontakt z innymi urzędami państwowymi.
    • Nadzorowanie zadań wykonywanych przez innych pracowników działu oraz nadzorowaniem sposobu ich wykonywania.
    • Wspomaganie Pełnomocnika ds. SZBI w projektach dotyczących bezpieczeństwa informacji.
    • Przygotowywanie danych na potrzeby bieżących sprawozdań i planowanych działań biura.
    • Nadzór nad wydatkami administracyjnymi.
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny i życiorys ze zdjęciem na adres podany w ogłoszeniu.

    CV prosimy przysyłać za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o wpisanie w nagłówku e-mail oraz w nagłówku CV nazwy aplikowanego stanowiska.
    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn. zm.)”