Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Administracji

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 09.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów
na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Zadania:

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura wg wypracowanych standardów obsługi administracyjnej
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów oraz procesem archiwizacji
  • Odpowiedzialność za współprace z dostawcami usług (m.in.: Internet, energia elektryczna, telefonia komórkowa)
  • Koordynacja i nadzór zaopatrzenia, dystrybucji oraz rozliczenia materiałów administracyjnych i usług
  • Odpowiedzialność za sprawność urządzeń biurowych
  • Wsparcie Zarządu w realizacji bieżących zadań
  • Kierowanie pracą podległego zespołu poprzez
  • Dbanie o wysoki poziom współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi firmy

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: administracja, ekonomia, prawo, zarządzanie)
  • Min. 3 - letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze administracji
  • Min. 3 – letnie doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Otwartość na klienta wewnętrznego oraz umiejętność współpracy
  • Umiejętność planowania oraz organizacji
  • Inicjatywa, proaktywność i przedsiębiorczość
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji korzystając z przycisku aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej