Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Administracji

BART spółka z o o.

  • Słupno (pow. wołomiński)

    Słupno (pow. wołomiński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja sprawnej pracy biura i jego przestrzeni

  • Prowadzenie spraw o charakterze administracyjnym i zadań z nimi związanych

  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji firmowej oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,

  • Ścisła współpraca z zewnętrzną firmą księgową oraz prowadzenie procedur związanych z ubezpieczeniem należności

  • Współpraca z instytucjami tj urzędy, banki, ubezpieczyciele, firmy leasingowe (kontakt mailowy i telefoniczny)

  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z dostawcami usług związanymi z funkcjonowaniem biura (m.in. telefony, energia)

  • Nadzór nad organizacją podróży służbowych pracowników

  • Zarządzanie 3 osobowym zespołem (sekretariat oraz utrzymanie czystości)

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku doświadczenie w pracy biurowej oraz w skrupulatnym prowadzeniu dokumentacji firmowej

  • Znajomość procesów związanych z księgowością (pobieranie/egzekwowanie faktur, zarządzanie obiegiem dokumentów księgowo-finansowych)

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność ustanawiania oraz egzekwowania realizacji priorytetów

  • Umiejętność równoległej pracy nad różnorodnymi zadaniami

  • Skuteczność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, umiejętność znajdowania rozwiązań

  • Pozytywne nastawienie, otwartość oraz umiejętność nawiązywania i utrzymywania współpracy

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Realna możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie nauki języka angielskiego

Bart jest polską firmą rodzinną z ponad 25 letnią historią. Produkujemy i dystrybuujemy surowce oraz dodatki dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. Szczególną uwagę przywiązujemy do działań prorozwojowych i innowacyjnych – dzięki temu nasze laboratoria tworzą nowe produkty dla największych klientów na rynku Polskim i międzynarodowym. W naszej grupie znajdują się również firmy: Greenvit - producent wysokiej jakości ekstraktów roślinnych oraz Aronpharma – zajmująca się badaniem i rozwojem nowych produktów (nutraceutyków, wyrobów medycznych, żywności specjalnego przeznaczenia medycznego) opartych na naturalnych ekstraktach bogatych w związki polifenolowe. Jesteśmy znani z produkcji takich produktów jak: LIPOSPOVIT C i D3, Aronvit, FENACTIVE, CALMOMIX. Chcąc dalej się rozwijać poszukujemy kolejnych osób do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy