Oferta pracy

Kierownik Administracji

LangMedia Sp. z o.o.O firmie

LangMedia Sp. z o.o.

Mariana Rapackiego 5

Wrocław

LangMedia Sp. z o.o. - właściciel serwisów Diki, Ling i eTutor, lider na polskim rynku nauczania języka angielskiego online poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie raportów dla Zarządu i udziałowców,
  • wsparcie innych działów w zakresie analiz prawnych,
  • tworzenie dokumentacji wewnętrznej firmy,
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych Spółki,
  • obsługa spraw urzędowych,
  • wsparcie działań kadrowych.

Wymagania:

  • ukończone studia na kierunku z dziedziny: ekonomii, finansów i rachunkowości, prawa lub zarządzania,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum trzyletnie),
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • bardzo dobra umiejętność organizacji pracy oraz samodyscyplina,
  • zdolność negocjacji,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • dbałość o detale, sumienność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę na zastępstwo,
  • system premiowy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość skorzystania z karty Multisport,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • kursy języka angielskiego i niemieckiego,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w biurze z ogrodem.

Zgłoszenia oraz CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj. Mile widziany będzie również krótki list motywacyjny.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy