Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik administracyjny

KOLEGIUM SZKÓŁ PRYWATNYCHO firmie

  • Karczówkowska 27
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

KOLEGIUM SZKÓŁ PRYWATNYCH

Karczówkowska 27

Kielce

Kolegium Szkół Prywatnych jest najstarszą niepubliczną szkołą w Kielcach. W ramach KSP działają cztery szkoły mieszczące się w dwóch budynkach:

  • Pierwsza Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa,
  • Europejska Szkoła Podstawowa,
  • Pierwsze Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące,
  • Europejskie Liceum Ogólnokształcące.

Miejsce pracy: Kielce

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:

  • zarządzanie obszarem administracyjnym,
  • zapewnienie efektywnego funkcjonowania administracji i obsługi szkoły,
  • kontakt z podwykonawcami,
  • organizowanie i kierowanie i nadzorowanie pracy administracji,
  • prowadzenie bieżącej ewidencji zgłoszeń konserwacyjnych i terminów ich realizacji,
  • lokalizowanie usterek lub awarii, zgłaszanie odpowiednim służbom technicznym
  • planowanie, kontrolę i nadzór nad remontami.

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe,
  • posiadasz praktyczną wiedzę na temat organizacji pracy,
  • masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • potrafisz planować zadania,
  • masz umiejętność rozwiązywania problemów techniczno-organizacyjnych,
  • bardzo dobrze organizujesz pracę oraz jesteś konsekwentny w działaniu,
  • jesteś skrupulatny/a, obowiązkowy/a, masz pozytywne nastawienie,
  • znajdujesz nowe rozwiązania prowadzące do optymalizacji pracy.

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • umowę o pracę

CV prosimy składać za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne