Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Administracyjny Placówki Medycznej (k/m)

VOXEL S.A.

  • Elbląg

    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie operacyjne placówką medyczną,

  • Planowanie i realizacja budżetu,

  • Nadzór nad realizacją usług medycznych,

  • Zapewnienie wysokich standardów obsługi Pacjenta,

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur,

  • Współpraca z podmiotami medycznymi i lekarzami w zakresie bieżącej realizacji świadczeń;

  • Kierowanie zespołem.

Nasze wymagania

  • Warunkiem koniecznym jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub jako przedstawiciel medyczny/farmaceutyczny minimum 1 rok,

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane medyczne,

  • Szybkie przyswajanie nowej wiedzy,

  • Biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych,

  • Podzielność uwagi,

  • Dyspozycyjność i cierpliwość,

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych (rozmowa z trudnym pacjentem).

To oferujemy

  • ciekawą pracę w ambitnym zespole – w firmie o wiodącej pozycji rynkowej,

  • możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych,

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV poprzez przycisk APLIKUJ.

VOXEL S.A.

Voxel S. A. - lider na rynku diagnostyki obrazowej w Polsce, oferujący kompleksowy zakres usług i produktów związanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych w medycynie.

Przewiń do profilu firmy