Kierownik Apteki

DOZ S.A.

  • Krapkowice

    Krapkowice, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Apteki

  • zarządzanie Zespołem Aptecznym

  • odpowiedzialność za wynik finansowy Apteki

  • zarządzanie magazynem, realizacja zamówień oraz monitorowanie terminów ważności

  • przygotowywanie i realizacja lokalnej polityki cenowej

  • dbałość o standardy sieci

  • obsługa Pacjentów, sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych

Nasze wymagania

  • wykształcenia farmaceutycznego

  • umiejętności pracy w zespole i motywowania Pracowników

  • umiejętności wyznaczania i egzekwowania mierzalnych celów

  • dyspozycyjności oraz obowiązkowości

  • samodzielności i skuteczności w działaniu

  • znajomości programu KAMSOFT

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • szkolenia rozwijające kompetencje

  • atrakcyjny system premiowy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet świadczeń socjalnych m.in. karnet sportowy, prywatna opieka medyczna

  • możliwość uzyskania dofinansowania do dojazdów pracowniczych lub pomoc w relokacji

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne