Oferta pracy

Kierownik Apteki

Cefarm 36,6

  • Lipiany

    Lipiany, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie funkcjonowania Apteki

  • Zarządzanie zespołem pracowników

  • Dbanie o zapewnienie dostępności asortymentu

  • Monitorowanie stanu magazynowego tj. realizacja zamówień oraz weryfikacja terminów ważności

  • Obsługa pacjentów: sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie farmaceutyczne

  • Uprawnienia do pracy na stanowisku kierownika

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Skuteczność w realizacji powierzonych zadań

  • Dążenie do rozwoju zawodowego

To oferujemy

  • Pakiet benefitów

  • Terminowe wynagrodzenie

  • Możliwość awansu zawodowego

  • Udział w cyklicznych szkoleniach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Cefarm 36,6

Cefarm 36,6 łączy tradycję z nowoczesnością, profesjonalnie i kompleksowo obsługuje pacjentów na terenie całego kraju. Liczba około 200 aptek czyni Cefarm 36,6 trzecią, co do wielkości siecią aptek w Polsce.

Grupa kompetentnych farmaceutów każdego dnia realizuje się w swej roli stawiając na pierwszym miejscu dobro pacjenta. Jeśli jesteś świeżo upieczonym farmaceutą, chciałbyś dołączyć do grona odpowiednio wyszkolonej kadry i pracować w miłej atmosferze to czekamy właśnie na Ciebie.

Dołącz do Nas !

Przewiń do profilu firmy