Oferta pracy

Kierownik-Asystent Techniczny (Maintenance Supervisor)

Ambasada USA

Aleje Ujazdowskie 29/31

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wspomaga Kierownika Technicznego, nadzorując około 20 pracowników działu technicznego (elektrycy, stolarze, hydraulicy, malarze, ogrodnicy itp .) pracujących w rezydencjach / budynkach mieszkalnych Ambasady

Nasze wymagania

  • Ukończone przynajmniej 2 lata studiów (wymagany dyplom lub zaświadczenie)

  • 4 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem technicznym

  • Wiedza w zakresie spraw technicznych i ogólno-budowlanych

  • Ważne prawo jazdy kat. B

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę

  • Roczną pensję w wysokości 82 851 zł brutto

  • Dodatkowe dni wolne – święta amerykańskie

  • Dodatkową trzynastą pensję w grudniu i inne benefity

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Ambasada Amerykańska poszukuje kandydatów na stanowisko Kierownik-Asystent Techniczny (Maintenance Supervisor)

Przewiń do profilu firmy

Inne informacje

Aplikacje przyjmowane są do 12 października 2021 wyłącznie przez elektroniczny system rekrutacyjny ERA dostępny na stronie internetowej Ambasady:

Tylko aplikacje nadesłane w systemie ERA będą rozpatrywane.