Oferta pracy

Kierownik Automatyzacji

Boryszew S.A. oddział MAFLOWO firmie

  • Tychy, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Aktualnie do Naszej Firmy poszukujemy Pracownika na stanowisko:
KIEROWNIK AUTOMATYZACJI

Opis stanowiska:

  • Analiza istniejących i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych w zakresie automatyzacji procesów produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi trendami w motoryzacji;
  • Identyfikowanie procesów i obszarów możliwych do zautomatyzowania i optymalizacji;
  • Tworzenie koncepcji technicznych maszyn, zespołów maszyn i stanowisk zrobotyzowanych;
  • Planowanie i realizacja działań związanych z projektowaniem i implementacją automatyzacji procesów technologicznych;
  • Koordynacja i nadzór pracy zakładowych zespołów ds. automatyzacji (automatycy, konstruktorzy, elektromechanicy);
  • Przygotowanie struktury podziału pracy i harmonogramu projektu, planowanie budżetu i raportowanie;
  • Analiza dokumentacji projektowej, weryfikacja pod kątem technologicznym, funkcjonalnym i finansowym;
  • Kooperacja z Dostawcami usług projektowych (elektronika, automatyka, oprogramowanie) oraz koordynacja współpracy i monitorowanie terminów i wymagań.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: automatyka, robotyka, informatyka;
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku zarządzającym zespołem lub/i procesem w obszarze automatyzacji produkcji lub utrzymania ruchu;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym;
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień technicznych w obszarze automatyki i robotyki przemysłowej (znajomość tematyki związanej z programowaniem i parametryzowaniem robotów, serwonapędów, sterowników, falowników oraz znajomość protokołów komunikacyjnych);
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC (mile widziane w branży automotive);
  • Dodatkowym atutem będą; znajomość technik identyfikowania straty w procesach produkcyjnych oraz doświadczenie w ich wykorzystaniu (np. Value Stream Mapping), jak również  znajomość filozofii Lean;
  • Znajomość metodologii prowadzenia projektów wdrożeniowych;
  • Dobra znajomość MS Office;
  • Nastawianie na zmianę i wdrażanie innowacyjnych, niestandardowych rozwiązań;
  • Umiejętności analityczne oraz rozwiązywania problemów ukierunkowane na optymalizację procesu;
  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji z Klientem wewnętrznym (Działy Produkcji, Procesu, Utrzymania Ruchu);
  • Umiejętność ustalania priorytetów w szybko zmieniającym się otoczeniu przy realizacji kilku projektów jednocześnie;
  • Doskonała umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu oraz samodzielność i skuteczność w realizacji celów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia;
  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym;
  • Udział w rozwoju standardów w organizacji;
  • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki);
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Pracę w dynamicznym środowisku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Na aplikacji prosimy umieścić poniższą klauzulę:

 „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach, ul. Serdeczna 42, 43-100 Tychy na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, jednakże nie dłużej niż na okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji na niniejsze stanowisko. Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/łem się z klauzulą informacyjną Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy