Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik autoryzowanego serwisu pojazdów ciężkich marki Ford Trucks

Usługi Transportowe Antoni Porębski

944

Głogoczów (pow. myślenicki)

Twój zakres obowiązków

  • pomoc, planowanie, koordynowanie i nadzorowanie procesu realizacji zleceń napraw mechanicznych przez podległy zespół doradców oraz mechaników,

  • ustawianie priorytetów napraw

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

  • sprowadzanie zestawień i analiz

  • rekrutacja pracowników

  • realizacja wyznaczonych celów zespołowych w zakresie sprzedaży usług serwisowych, części i akcesoriów,

  • kontrola przestrzegania standardów obsługi klienta i jakości wykonywanych napraw zgodnie z wytycznymi wewnętrznymi oraz importera,

  • analiza wyników uzyskiwanych w podległym obszarze i podejmowaniu adekwatnych działań,

  • budowanie pozytywnego customer experience w kontakcie z marką,

  • rozwijanie kompetencji podległego zespołu,

  • współpraca wewnętrzna mająca na celu promowanie i sprzedaż usług świadczonych przez inne działy firmy.

  • prowadzenie szkód transportowych

  • przydzielanie pojazdów kierowcom

  • prowadzenie dokumentacji użytkowania ciągników i naczep floty własnej

  • kontrola techniczna floty własnej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kierowaniu i/lub koordynowaniu pracy warsztatu pojazdów ciężarowych

  • doświadczenie w dbaniu o flotę własną w firmie transportowej powyżej 3,5 t

  • praktyczna wiedza na temat technologii napraw mechanicznych

  • praktyczna wiedza budowy pojazdów ciężkich i naczep samochodowych

  • nastawienie na ciągłe usprawnianie organizacji pracy,

  • wiedza, fachowość, dążenie do celu, samodzielność

  • orientacja na osiąganie celów biznesowych,

  • doskonała znajomość MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B, bardzo mile widziane C,C+E.

To oferujemy

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa B2B,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • pracę w nowoczesnej firmie z branży transportowej

  • pracę w autoryzowanym serwisie

  • możliwość rozwoju i wprowadzania własnych kreatywnych rozwiązań

  • dostęp do wiedzy o nowoczesnych technologiach w zakresie napraw mechanicznych,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Firma Porębski Transport, rzetelny i solidny Pracodawca z południowej Polski prowadzący od 30 lat usługi transportowe i spedycyjne w zakresie międzynarodowego transportu drogowego.

Przewiń do profilu firmy