Kierownik B+R

FSWO Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Kierownik / Koordynator

Kim jesteśmy?

Jesteśmy FSWO! Od ponad 10 lat organizujemy eventy biznesowe. Współpracujemy z największymi markami w Polsce. Nasze eventy łączą strategie komunikacyjne, PR-owe, marketingowe, sprzedażowe czy HR-owe w spójne działania mające na celu osiągnięcie założonego celu biznesowego.

Tworzymy zgrany zespół, w którym wzajemnie szanujemy się i pomagamy.

Jesteśmy organizacją otwartą, która cały czas się rozwija i poszukuje nowych, lepszych rozwiązań. Nie ograniczamy się do sprawdzonych schematów, cały czas je doskonalimy i zmieniamy by osiągnąć nowe, innowacyjne możliwości.

Wykształcenie

Wyższe, kierunki IT związane z zakresem prac badawczych w projekcie obejmuje część gamingową, część kompetencyjną, w zakresie doboru i wykorzystania narzędzi IT.

Wymagany tytuł naukowy doktora oraz publikacje naukowe z zakresu grywalizacji, gamifikacji, badań kompetencji zespołowych, zarządzanie zespołami wirtualnymi wraz ze ścieżką IT odpowiadającą badaniom.

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pracami B+R, w tym kierowanie zespołem badawczo rozwojowym w obszarze objętym projektem, również w zakresie administracji projektu
  • Nadzór i kontrola nad realizacją prac badawczo- rozwojowych i przebiegiem projektu według założeń, metodologii i zapisów przyjętych we wniosku o dofinansowanie, monitorowanie wskaźników realizacji projektu B+R jak również kamieni milowych
  • Koordynacja współpracy z jednostkami naukowymi zaangażowanymi w realizację projektu.
  • Koordynacja zadań wyznaczonych osobom wchodzącym w skład zespołu B+R oraz ścisła współpraca z osobami nadzorującymi przebieg projektu.
  • Sporządzanie raportów i analiz naukowych.
  • Kontrola i nadzór nad dotrzymaniem terminów wykonania zadań powierzonych Zespołowi zgodnie z przyjętym harmonogramem projektu.
  • Współudział w dokonywaniu korekt harmonogramu w zakresie dopuszczalnym, jeżeli zaistnieją ku temu nieprzewidziane okoliczności.
  • Redagowanie artykułów naukowych publikujących wyniki badań lub uczestnictwo w konferencjach naukowych upowszechniających wyniki projektu. Rozwiązywanie problemów badawczych i technicznych.

Wymagania

  • Uczestnictwo lub kierowanie B+R w projektach dofinansowanych min. 2 projekty poparte wynikami, projekty nadzorowane przez NCBR.
  • Wykształcenie wyższe, kierunek zarządzanie zasobami ludzkimi lub psychologia lub IT. Mile widziana znajomość zagadnień z budowy platform w modelu SaaS, rozpoznawania oraz badania kompetencji miękkich w zespołach
  • Udokumentowane doświadczenie 1-2 lata w realizacji/kierowaniu projektami obejmującymi prace B+R, których efektem były wdrożenia wyników B+R do działalności gospodarczej. Doświadczenie w pracach badawczo- rozwojowych.
  • Umiejętność zarządzania zespołem. Umiejętność rozwiązywania problemów badawczych oraz technicznych. W przypadku osób niepełnosprawnych, wymagane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność tworzenia raportów, zestawień, analiz wymaganych do projektu
  • Dobra znajomość metodologii badań naukowych z zakresu działań projektowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, min stopień naukowy doktora
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint);
  • wysokich umiejętności interpersonalnych;
  • dobrej organizacji pracy własnej ;
  • samodzielności, rzetelności, dokładności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas realizacji projektu;
  • interesującą pracę, zakres zadań wynikający z prac projektowych;
  • niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie specjalistów;

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy