Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Administratorem danych osobowych jest Agrosimex sp. z o.o. z siedzibą w Golianach 43 (05-620 Błędów). Państwa dane osobowe przetwarzane są w procesie rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jako kandydata do pracy jest obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) w zakresie danych wymaganych przez kodeks pracy, a w przypadku podania szerszego zakresu danych w swoim CV podstawą prawną jest Twoja zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) wyrażona poprzez aktywne działanie, a więc wysłanie CV. Więcej informacji o Twoich prawach i celach przetwarzania dostępne są w polityce prywatności na stronie https://fertico.pl
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik badań GLP

Fertico Sp.zo.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z międzynarodowymi oraz krajowymi producentami środków ochrony roślin

  • Współpraca z zagranicznymi i polskimi laboratoriami analitycznymi

  • Przygotowanie oraz sporządzanie planów badań dla projektów badawczych

  • Nadzór nad badaniami pozostałości środków ochrony roślin zgodnie z Zasadami Dobrej Praktyki Laboratoryjnej (GLP-Good Laboratory Practice) oraz normami OECD (Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju)

  • Koordynowanie pracą zespołu badawczego

  • Sporządzanie sprawozdań końcowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: ogrodnictwo, rolnictwo lub pokrewne

  • Doświadczenie w prowadzeniu badań zgodnych z DPL (GLP-Good Laboratory Practice)

  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu upraw roślin

  • Prawo jazdy kat. B

  • Biegły język angielski

  • Dyspozycyjność, dokładność, odpowiedzialność,

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • pracę w młodym i ambitnym zespole

  • Wszystkie narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Placówka Badawcza FERTICO Sp. Z o. o. jest jednostką organizacyjną upoważnioną do przeprowadzania badań pozostałości środków ochrony roślin (część polowa) w systemie GLP (Good Laboratory Practice).

W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje