Oferta pracy

Kierownik badań

Fertico Sp.zo.o.O firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

FERTICO SP. Z O. O.

W związku z rozwojem działalności placówka badawcza FERTICO Sp. zo. o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • prowadzenie badań polowych środków ochrony roślin zgodnie z Zasadami Dobrej Praktyki Doświadczalnej oraz normami EPPO (Europejsko – Śródziemnomorska Organizacja Ochrony Roślin)
  • koordynowanie pracą zespołu badawczego
  • wykonywanie ocen skuteczności badanych środków ochrony roślin
  • analiza wyników badań oraz sporządzanie sprawozdań końcowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: ogrodnictwo, rolnictwo
  • doświadczenie w prowadzeniu badań polowych środków ochrony roślin
  • znajomość systemu ARM
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu upraw roślin
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole badawczym

W zamian oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego, poznanie specyfiki branży
  • szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • stabilne zatrudnienie i terminowość wynagrodzeń
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • podstawowe narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Fertico sp. z o.o. z siedzibą w Golianach 43 (05-620 Błędów). Państwa dane osobowe przetwarzane są w procesie rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jako kandydata do pracy jest obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) w zakresie danych wymaganych przez kodeks pracy, a w przypadku podania szerszego zakresu danych w swoim CV podstawą prawną jest Twoja zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) wyrażona poprzez aktywne działanie, a więc wysłanie CV. Więcej informacji o Twoich prawach i celach przetwarzania dostępne są w polityce prywatności na stronie https://fertico.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy