Oferta pracy

Kierownik Badań Przedklinicznych

Leonarto Alfa spółka akcyjna ASI sp. k.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Nadzór, kierowanie oraz opracowanie fazy badań przedklinicznych, które pozwalają̨ określić potencjalną m. in. toksyczność badanych preparatów oraz wprowadzić je w fazę badań klinicznych. Odpowiedzialność za przeprowadzenie badania przedklinicznego, w tym prawidłowe zaplanowanie poszczególnych etapów doświadczenia oraz prawidłowości wykonania i analiza uzyskiwanych wyników badań. Odpowiedzialność za merytoryczny dobór i zakres wymaganych badań przedklinicznych produktu badanego względem wymagań dot. planowanej rejestracji produktu oraz wprowadzenia preparatu w fazę badań klinicznych, udział w sporządzaniu sprawozdań, i innych dokumentów niezbędnych do realizacji fazy badań przedklinicznych, uzyskanie zgody właściwej Komisji Etycznej do Spraw Doświadczeń na Zwierzętach oraz przygotowanie oceny retrospektywnej po wykonanych badaniach, organizacja dokumentacji badania, współpraca z ośrodkami i podwykonawcami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe biologiczne/chemiczne lub pokrewne;

  • 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku;

  • Posiadanie wymaganych uprawnień i zezwoleń do planowania i wykonywania badań doświadczalnych z wykorzystaniem zwierząt;

  • Udokumentowane doświadczenie w realizacji prac badawczych z wykorzystaniem zwierząt w projektach badawczo-rozwojowych;

  • Doświadczenie w pracy z produktami leczniczymi;

  • Znajomość prawa i wymagań w zakresie rejestracji produktów leczniczych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2;

  • Umiejętność dokumentowania wyników, pisania raportów oraz wyciągania konkluzji.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z zakresu badań klinicznych;

  • Doświadczenie w realizacji projektów B+R, w tym finansowanych ze środków unijnych;

  • Wysoki poziom samodzielności w proponowaniu rozwiązań problemów badawczych, planowaniu i prowadzeniu działań B+R;

  • Wysokie kompetencje pracy zespołowej, życzliwość i komunikatywność.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę pracy;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • elastyczne godziny pracy;

  • pracę w interdyscyplinarnym i dynamicznym zespole entuzjastów innowacyjnych postaci leków;

  • udział w fascynującym projekcie budowania międzynarodowej pozycji dynamicznie rozwijającej się innowacyjnej firmy farmaceutyczno - biotechnologicznej

Leonarto Alfa spółka akcyjna ASI sp. k.

Leonarto poszukuje dla jednej ze swoich Spółek portfelowych osoby na stanowisko: Kierownik Badań Przedklinicznych.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy