Kierownik Bankietów

  • Kołobrzeg, zachodniopomorskie
  • Kierownik
  • 20.11.2018
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 20.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie do Marine Hotel***** i Dune Hotel***** poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kołobrzeg

    Zakres obowiązków :

    • planowanie i nadzór nad organizacją bankietów i konferencji oraz rezerwacji grupowych
    • współtworzenie ofert konferencyjnych i bankietowych wraz z działem MICE
    • ścisła współpraca z działem gastronomii i zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Gości
    • rozliczenia bankietów, konferencji oraz rezerwacji grupowych
    • koordynowanie i monitorowanie wyników finansowych działu konferencyjno-bankietowego
    • opracowywanie zestawień i raportów dotyczących działalności hotelu.

    Oczekiwania:

    • co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość pakietu MC Office
    • wysoka kultura osobista, umiejętności interpersonalne
    • mile widziana znajomość systemu Opera, Micros
    • dyspozycyjność
    • kreatywność i dobra organizacja czasu pracy

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w grupie ZDROJOWA INVEST & HOTELS — lidera condo hoteli w Polsce
    • pracę, która będzie wyzwaniem i pozwoli zetknąć się z różnymi zagadnieniami, ciekawymi projektami
    • profesjonalne szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
    • możliwość budowania ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • atrakcyjny system wynagrodzeń który wynagrodzi Twój wysiłek i wyniki
    • inspirującą i przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
    • zniżki w hotelach sieci ZDROJOWA HOTELS

    Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

    W CV proszę zamieścić klauzulę:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
    W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zdrojowa Hotels Sp. z o.o., zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikuję. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

    W przypadku gdy wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zdrojowa Hotels Sp. z o.o., zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby przyszłych rekrutacji. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

    Administratorem Danych Osobowych jest Zdrojowa Hotels Sp. z o.o., ul. Sułkowskiego 9, 78-100 Kołobrzeg, (zwana dalej Spółką). W spółce został powołany Inspektor Ochrony Danych Pan Michał Sztąberek (adres korespondencyjny: Narbutta 22/23. 02-541 Warszawa ). Dane osobowe gromadzone przy pomocy dokumentów aplikacyjnych/CV przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), w celach związanych z uczestnictwem w procesie rekrutacji. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych dla potrzeb przyszłych rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane w tych celach na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO. Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
    - uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko;
    - uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach.
    Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych/CV jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych jest dobrowolne.