Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Bazy Sprzętu i Transportu

Barzak Przedsiębiorstwo Budowlane Bogdan BarzakO firmie

Barzak Przedsiębiorstwo Budowlane Bogdan Barzak

Kapelanka 26

Kraków

Firma budowlana poszukuje

Opis stanowiska:

  • Nadzór oraz koordynowanie pracy bazy magazynowo-sprzętowej,
  • Nadzór nad warunkami przewozów, dbałość o przestrzeganie procedur i prawa transportowego,
  • Prowadzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami eksploatacji środków sprzętowo transportowych, maszyn i urządzeń oraz zaplecza techniczno-warsztatowego.
  • Ustalanie potrzeb w zakresie napraw głównych oraz kasacji środków sprzętu, transportu, maszyn i urządzeń,
  • Zabezpieczenie produkcji warsztatowej i budów w środki sprzętowo-transportowe,
  • Zarządzanie pracą zespołu pracowników,
  • Zarządzanie sprzętem samochodowym lekkim i ciężkim oraz sprzętem budowlanym lekkim i ciężkim.

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 5 lat na wymaganym lub podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość sprzętu budowlanego i branży budowlanej,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dynamizm w działaniu,
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • Dyspozycyjność, rzetelność, systematyczność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Budowlane Barzak z siedzibą w Krakowie, ul. Kapelanka 26, 30 – 347 Kraków. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne