Oferta pracy

Kierownik BHP

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie zgodności prawnej w zakresie BHP (raportowanie, identyfikacja i oceny ryzyka, analiza incydentów i wypadków, weryfikacja i tworzenie procedur, inspekcje na obszarach produkcyjnych, ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, opracowanie dokumentacji),

  • Realizacja działań odnoszących się do poprawy bezpieczeństwa pracy,

  • Kontrola przestrzegania zasad i przepisów bezpieczeństwa pracy,

  • Tłumaczenie, opracowywanie i aktualizowanie dokumentów dotyczących bezpieczeństwa pracy,

  • Wdrażanie korporacyjnych procedur i usprawnianiu systemu zarządzania bezpieczeństwem pracy,

  • Odbiór techniczny maszyn i urządzeń pod kątem spełnienia norm bezpieczeństwa, wymagań korporacyjnych,

  • Udział w audytach korporacyjnych oraz jednostek certyfikujących.

  • Współpraca z powiązanymi instytucjami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP,

  • Znajomość przepisów BHP i umiejętność stosowania ich w praktyce,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Komunikatywność, rzetelność, odpowiedzialność, samo motywacja, zaangażowanie,

  • Otwartość na ludzi i wiedzę, umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Samodzielność w realizacji zadań,

  • Mile widziane doświadczenie z pracą z systemem zarządzania ISO 45001 i ISO 14001,

  • Mile widziane uprawnienia inspektora ochrony przeciw pożarowej,

  • Dużym atutem będzie znajomość procesów związanych z ochroną środowiska.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym,

  • Możliwość rozwoju i udział w szkoleniach,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę,

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników,

  • Możliwość dofinansowania dalszej edukacji (studia magisterskie, podyplomowe),

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenie PZU.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień