Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik BHP i ochrony środowiska

IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w GoleniowieO firmie

IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. oddział w Goleniowie

Kazimierza Pułaskiego 19

Goleniów

Twój zakres obowiązków

  • Obszar bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska oraz PPOŻ.

  • Budowanie kultury bezpieczeństwa i świadomości w tym obszarze.

  • Zarządzanie podległym zespołem.

  • Nadzór nad realizacją wymogów prawnych i korporacyjnych w podległych obszarach i rekomendowanie działań służących poprawie poziomu bezpieczeństwa.

  • Wdrażanie strategii BHP, standaryzację procesów i sprawowanie nadzoru we wdrażaniu najlepszych praktyk.

  • Opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji z zakresu BHP, ochrony środowiska i PPOŻ, zgodnie z wymogami prawnymi oraz przyjętymi standardami.

  • Współpracę z zewnętrznymi organami nadzoru i instytucjami zewnętrznymi.

  • Przygotowywanie i analizę raportów, statystyk, zestawień z zakresu BHP, PPOŻ i ochrony środowiska.

  • Przeprowadzanie audytów (w tym audytu IWAY) i przeglądów warunków pracy w zakresie BHP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub podyplomowe o profilu BHP.

  • Znajomość przepisów dotyczących Ochrony Środowiska.

  • Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem BHP w firmie produkcyjnej.

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z obszaru BHP.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i wyznaczania priorytetów w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

  • Umiejętność budowania relacji i efektywnego komunikowania się na każdym poziomie struktury organizacji.

  • Doświadczenie w zakresie nadzoru oraz rozwoju instalacji systemów PPOŻ i Ochrony Środowiska.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracowniczy Program Emerytalny i program lojalnościowy,

  • 30 minutową przerwę w pracy,

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej, Karta multisport,

  • Darmowe posiłki,

  • 15% rabat w sklepach IKEA,

  • Dofinansowanie do wczasów, wycieczek i inne świadczenia z ZFŚS.

  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie NW

  • Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • bezpłatne posiłki

  • program lojalnościowy

Jesteśmy wielkimi fanami drewna. Od 25 lat z największą starannością produkujemy meble z litego drewna. Działamy w Goleniowie w ramach Dywizji IKEA Solid Wood West. Zatrudniamy około 1000 osób. W naszej fabryce produkujemy meble sosnowe wchodzące w skład rodziny HEMNES. Zwracamy uwagę na warunki, jakie stwarzamy naszym współpracownikom, ciągle poszukujemy nowych pomysłów i ciekawych rozwiązań. Najbliższe otoczenie również nie jest nam obojętnie, dlatego z wielkim zaangażowaniem wspieramy naszą goleniowską społeczność.

Przewiń do profilu firmy