Oferta pracy

Specjalista ds. BHP i PPOŻ

Talenthouse HR Advisory

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Nasz Klient to nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowany w Sędziszowie, specjalizujący się w produkcji i eksporcie wyrobów wykorzystywanych w logistyce i transporcie.

Obecnie w związku z realizowaną rozbudową zakładu oraz planowanymi nowymi inwestycjami poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zgodnością z obowiązującymi przepisami prawa i wymaganiami firmy.

  • Zapewnienie zgodności prawnej w obszarze BHP i Ochrony Środowiska na terenie zakładu produkcyjnego.

  • Udział w opracowywaniu planu rozwoju zakładu pracy oraz jego modernizacji pod względem poprawnego stanu BHP i PPOŻ.

  • Przeprowadzanie analiz incydentów potencjalnie wypadkowych, prowadzenie postępowań powypadkowych, nadzór nad działaniami korygującymi.

  • Realizacja projektów Continuous Improvement w obszarze BHP oraz Ochrony Środowiska.

  • Organizacja i prowadzenie szkoleń.

  • Zarządzanie budżetem.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe lub ukończone studia podyplomowe w obszarze BHP

  • Doświadczenia na w/w bądź pokrewnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

  • Praktyczna znajomość przepisów BHP i PPOŻ.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, w tym egzekwowanie ustaleń.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz innych.

  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu.

Pracodawca oferuje

  • Pracę dającą satysfakcję oraz możliwość rozwijania swoich umiejętności zawodowych.

  • Pozytywną atmosferę w pracy i ciekawe wyzwania.

  • Stabilizację i wysokie wynagrodzenie w firmie cieszącej się bardzo dobrą opinią w regionie.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Chcemy, aby Twój kontakt z TALENTHOUSE był jak wycieczka w góry: ekscytująca ale również bezpieczna i wyposażona w dobry sprzęt i kompetentnego przewodnika. Po prostu w dobrym stylu!

Od kilkunastu lat nasi konsultanci współpracują z pracodawcami, którzy poszukują kompetentnych i zmotywowanych ludzi, chcąc stworzyć im inspirujące środowisko pracy. TALENTHOUSE powstał po to, aby to zadanie ułatwić.

Przewiń do profilu firmy