Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik BHP

Saint-Gobain

73

Szarbków (pow. pińczowski)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie właściwego stanu bezpieczeństwa pracy w podległym obszarze (3 zakłady produkcyjne, działy administracyjne i dział sprzedaży).

  • Wdrażanie i nadzorowanie realizacji procedur BHP,

  • Odpowiedzialność za zgodność z przepisami prawa oraz regulacjami prawnymi Grupy Saint – Gobain,

  • Koordynowanie lokalnych zespołów BHP,

  • Reprezentowanie Spółki przed instytucjami zewnętrznymi,

  • Zapewnienie zgodności z wymogami audytów wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Odpowiedzialność za wykonanie budżetu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze BHP w zakładzie produkcyjnym,

  • Dobra znajomość języka angielskiego,

  • Obsługa komputera (MS Office),

  • Samodzielność w działaniu,

  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne,

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność, umiejętność wnikliwej analizy informacji oraz zdolność formułowania wniosków.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

ISOVER, RIGIPS, WEBER

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Isover, Rigips i Weber od ponad 100 lat dostarcza na świecie kompleksowe rozwiązania dla budownictwa. Opierając się o swoje międzynarodowe doświadczenie, stawiamy na rozwój materiałów i kompletnych systemów, które są bezpieczne, wydajne i łatwe w aplikacji oraz dostosowane do potrzeb lokalnego rynku. W Isover, Rigips i Weber wierzymy, że w branży budowlanej najważniejsza jest troska o ludzi i środowisko, w jakim żyją!

Dołącz do naszego zespołu!

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym świecie. Jesteśmy obecni w 67 krajach i zatrudniamy ponad 170 000 osób. W Polsce posiadamy 25 zakładów i blisko 80 punktów dystrybucyjnych. Posiadamy 20 różnych marek i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

Przewiń do profilu firmy