Ta oferta pracy jest nieaktualna od 163 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Biura - Branch Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2019-01-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.
    Aktualnie do naszego zespołu  poszukujemy:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Poszukujemy  osoby do pracy w nowo budowanym dziale sprzedaży chcącej rozwijać się zawodowo i kompetencyjnie – NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA w BRANŻY HR!!!

    Zakres obowiązków:
    • Nawiązywanie pozytywnych relacji z Klientami w rejonie,
    • Umawianie i prowadzenie spotkań z Klientami,
    • Sprzedaż i promowanie usługi pracy tymczasowej,
    • Zarządzanie biurem oraz podległym Zespołem,
    • Koordynowanie pracy współpracowników w celu realizacji zamówień,
    • Obsługa stałych Klientów ( doradztwo, koordynacja współpracy).
    Oczekujemy:
    • Chęci do pracy,
    • Wykształcenie wyższe, min. licencjat,
    • Samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
    • Dobrej organizacji pracy,
    • Prawo jazdy kat. B.
    Na powyższym stanowisku oferujemy:
    • Pracę w ogólnopolskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Możliwość rozwoju i jasna ścieżka kariery,
    • Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie,
    • Umowę o pracę,
    • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód),
    • System szkoleń wewnętrznych,
    • Możliwość rozwoju i awansu,
    • Stabilne zatrudnienie,
    • Atrakcyjny system prowizyjny.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 253, 51-129 Wrocław, zwana dalej Spółką;
    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a);
    Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom;
    Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego;
    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody;
    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
    Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne;
    Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.