Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Biura Certyfikacji Wyrobów i Osób

Polski Rejestr Statków S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  •  Znajomość zagadnień stanowiących przedmiot działania Biura Certyfikacji Wyrobów i Osób oraz obowiązujących przepisów i umiejętność prawidłowego stosowania ich w praktyce.

  •  Nadzór nad utrzymaniem akredytacji oraz notyfikacji w Biurze.

  •  Planowanie zadań Biura w zakresie merytorycznym (w tym opracowywanie planów wykonawczych).

  •  Ustalanie obowiązków, odpowiedzialności i uprawnień dla podległych pracowników.

  •  Dbałość o zapewnienie obsady kadrowej i środków pracy w terminach umożliwiających wykonanie ustalonych zadań.

  •  Kontrola, analiza i ocena wyników pracy, wykorzystania czasu pracy i powierzonych środków pracy oraz terminowości wykonania zadań w podległym Biurze.

  •  Dbanie o podnoszenie własnych kwalifikacji oraz kwalifikacji podległych pracowników.

  •  Zapewniania prawidłowego funkcjonowania SZJ w podległym Biurze zgodnie z wymaganiami.

  •  Pozyskiwania nowych zleceń w zakresie działalności Biura.

Nasze wymagania

  •  wykształcenie wyższe techniczne (min. inż.);

  •  min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze certyfikacji;

  •  dobra znajomość języka angielskiego (udokumentowana);

  •  samodzielność, systematyczność, wysokie umiejętności interpersonalne; umiejętności pracy pod presją czasu; umiejętności pracy zespołowej;

  •  doświadczenie w kontaktach z Klientami w zakresie jakości sytemu, procesu i produktu

  •  zdolności analitycznego myślenia i świadomości biznesowej, zorientowanie na realizację wymagań i szukanie rozwiązań,

  •  znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office;

  •  chęć rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  •  prawo jazdy kat. B;

  •  mile widziane:

  • - znajomość wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17024;

  • - znajomość wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17065;

  • - znajomość wymagań normy PN-EN ISO 9001;

  • - znajomość wymagań norm ISO 3834, PN-EN 15085-2

  • - dyplom Międzynarodowego Inżyniera Spawalnika.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w organizacji rozpoznawalnej na rynku międzynarodowym;

  • Rozwój zawodowy oparty na systemie szkoleń i kształtowaniu środowiska pracy;

  • Pracowniczy Program Emerytalny;

  • Pakiet Opieki Medycznej;

  • Dofinansowanie karty sportowej;

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,

  • Dogodną lokalizację, dostępny parking.

O nas

Jesteśmy instytucją prowadzącą niezależną działalność rzeczoznawczą na rynku międzynarodowym, która kierując się interesem publicznym – poprzez formułowanie wymagań, nadzór i wydawanie odpowiednich dokumentów - pomaga administracjom państwowym, ubezpieczycielom i swoim klientom zapewnić bezpieczeństwo ludzi, obiektów pływających, lądowych, ładunków i środowiska naturalnego.