Oferta pracy

Kierownik Biura Controllingu Personalnego

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.O firmie

  • Krucza 6/14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.

Krucza 6/14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą Biura Controllingu Personalnego, w tym odpowiedzialność za: planowanie, nadzór i kontrolę nad terminowością i poprawnością realizacji zadań, dobór, ocenę i motywację Pracowników, dzielenie się wiedzą i podnoszenie kompetencji podległych Pracowników.

  • Projektowanie i nadzór nad wdrożeniem oraz optymalizacją strategii personalnej w zakresie zadań Biura.

  • Prowadzenie całokształtu spraw związanych z etatyzacją w Spółce oraz monitorowaniem zgodności stanu zatrudnienia z planem zatrudnienia.

  • Budżetowanie i planowanie kosztów pracy i świadczeń pracowniczych.

  • Tworzenie, rozwijanie, monitorowanie i optymalizacja systemów wynagrodzeń, świadczeń dodatkowych oraz programów motywacyjnych.

  • Realizacja procesu mapowania oraz wartościowania stanowisk pracy.

  • Opracowanie, monitorowanie i analiza wskaźników efektywności obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

  • Analiza opłacalności projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.

  • Monitorowanie rynku pracy (wewnętrznego i zewnętrznego) w zakresie wynagradzania i motywowania finansowego Pracowników, tworzenie raportów i rekomendacji.

  • Koordynacja, optymalizacja oraz dystrybucja przygotowywanych okresowych analiz, sprawozdań i raportów zarządczych związanych z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi.

  • Współpraca ze Stroną Społeczną.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku o tym samym profilu specjalizacji.

  • Umiejętność zarządzania rozproszonym Zespołem.

  • Wykształcenie wyższe - preferowane w zakresie ekonomii / finansów / zarządzania / HR.

  • Doświadczenie we wdrażaniu zmian w systemach wynagrodzeń, w tym: systemach premiowych.

  • Umiejętność analizy raportów płacowych.

  • Doświadczenie w mapowaniu i wartościowaniu stanowisk pracy.

  • Umiejętności analityczne.

  • Znajomość przepisów prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel, PowerPoint).

  • Znajomość SAP HR (mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemu SAP HR).

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i szeroki pakiet benefitów.

  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez Pracodawcę.

  • Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych.

  • Opieka medyczna.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (m.in. udział w projektach, szkoleniach, dofinansowanie do nauki).

  • Dzień wolny od pracy w święto branżowe oraz dodatkowy dzień urlopu okolicznościowego.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • dodatkowy urlop

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników,

działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez prawie 195 tys. km gazociągów do ponad 7 milionów odbiorców.

Przewiń do profilu firmy

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy rejestrować on-line do dnia 6 czerwca 2021 roku.