Kierownik Biura ds. Wsparcia Administracyjnego

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dunlop Conveyor Belting – SSC w Katowicach poszukuje kandydata na stanowisko Kierownika Biura ds. Wsparcia Administracyjnego

    Dunlop Service Polska jest częścią firmy Dunlop Conveyor Belting z siedzibą w Holandii, która jest światowym liderem w produkcji gumowych taśm przenośnikowych zarówno z rdzeniem tkaninowym jak i z rdzeniem z linek stalowych. W Polsce jesteśmy obecni od 2008 roku. Podstawowym zakresem naszej działalności jest sprzedaż gumowych taśm przenośnikowych oraz kompleksowa działalność serwisowa polegająca na wymianie taśmy na przenośniku i wykonaniu połączenia. Ponadto oferujemy usługi w zakresie inspekcji technicznych, bieżących napraw oraz dostaw materiałów niezbędnych do prawidłowej eksploatacji przenośników.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • zarządzanie samodzielną organizacją (około 40 osób) w ramach grupy firm
    • współpraca z dyrektorami/kierownikami jednostek obsługiwanych w zakresie wykonywanych zadań
    • zarządzanie biurem w zakresie procesów administracyjnych oraz współpraca z kierownikami/team liderami odpowiedzialnymi za poszczególne procesy
    • raportowanie wyników do centrali w Holandii
    • przestrzeganie procedur i standardów pracy
    • wspieranie działań mających na celu rozwój istniejącego biura SSC
    • realizowanie pozostałych celów wyznaczonych przez firmę

    WYMAGANIA:

    • angielski umożliwiający swobodną komunikację w środowisku biznesowym
    • wykształcenie wyższe
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników (ok 40 osób)
    • umiejętność motywowania pracowników i delegowania zadań
    • mile widziane doświadczenie w pracy w globalnych, międzynarodowych strukturach organizacyjnych
    • doświadczenia w pracy w działach wewnętrznego wsparcia sprzedaży lub finansowym
    • duże zdolności interpersonalne
    • umiejętność budowania strategii, myślenia koncepcyjnego i podejmowania decyzji
    • doświadczenie w rekrutacji pracowników

    OFERUJEMY:

    • możliwość rozwoju w stabilnej i prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
    • pakiet benefitów
    Prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz angielskim.