Oferta pracy

Kierownik Biura

Boerger Polska Sp. z o.o.O firmie

Boerger Polska Sp. z o.o.

100

Gliwice

Börger charakteryzuje ponad 40 lat międzynarodowego doświadczenia

w produkcji najwyższej jakości wyporowych pomp rotacyjnych,

rozdrabniaczy i separatorów. Nasze urządzenia optymalizują

procesy w wielu branżach przemysłowych i komunalnych.

Z związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy

do naszego zespołu pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • koordynacja pracy biura oraz projektów
  • przygotowywanie dokumentacji przetargowej
  • sporządzania ofert handlowych
  • koordynacja magazynów części zamiennych
  • koordynacja zleceń serwisowych
  • wprowadzanie dokumentów zakupowych
  • generowanie faktur sprzedaży
  • tworzenie raportów i zestawień
  • współpraca z zewnętrzną firmą księgową

Wymagania:

  • samodzielność, inicjatywa i efektywność w działaniu
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • umiejętność koordynacji zadań i projektów
  • przyjazna postawa i komunikatywność
  • znajomość jęz. niemieckiego i/lub jęz. angielskiego
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • premię uzależnioną od wyników
  • przyjazne warunki pracy w małym zespole
  • stały kontakt z nowoczesną techniką
  • możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności
  • uczestnictwo w konferencjach oraz targach branżowych
  • szkolenia krajowe i zagraniczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy