Logo Pracuj.pl

Kierownik Biura Handlowego

FEGA Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie rozwiązań mających na celu wzrost sprzedaży oraz pozyskiwanie nowych klientów,
  • planowanie budżetu biura,
  • koordynowanie pracy podległego zespołu,
  • rozwój sprzedaży w kanale e-commerce,
  • motywowanie pracowników oraz ocena efektywności ich pracy,
  • nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz dostawcami,
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie – mile widziane wykształcenie wyższe (elektrotechniczne, elektryczne),
  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • znajomość branży elektrotechnicznej lub innej technicznej,
  • charyzmatyczne usposobienie oraz wysokie zdolności interpersonalne i negocjacji,
  • niesłabnący entuzjazm, energia i optymizm,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysokie zorientowanie na cele biznesowe.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość dalszego awansu i rozwoju zawodowego,
  • solidne wynagrodzenie i benefity,
  • jeżeli nie byłeś menadżerem i nie boisz się wyzwań, będziemy Ciebie wspierać w rozwoju Twoich kompetencji zarządczych,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon),
  • przyjazną atmosferę pracy i duża samodzielność działania.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Zainteresowane kandydatki oraz zainteresowanych kandydatów , spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV.

FEGA Poland Sp. z o.o.

FEGA Poland Sp. z o.o. to sieć hurtowni materiałów elektrycznych, która działa na rynku polskim od 1993 r. Posiadamy oddziały w największych miastach Polski, ale swoim zasięgiem docieramy do każdego klienta w Polsce poprzez sklep internetowy. Naszymi głównymi Klientami są: firmy budowlano-montażowe, instalatorzy oraz zakłady przemysłowe. Nieustannie jednak poszerzamy swoją ofertę oraz jakość usług.

Wchodzimy w struktury niemieckiego koncernu Würth, który jest liderem dystrybucji materiałów elektrotechnicznych w Europie.

Zapraszamy do nas – przyjdź i zobacz jak się u nas pracuje.

Kierownik Biura Handlowego, Opole