Oferta pracy

Kierownik Biura

ASISTWORK Sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem.

  • Organizowanie pracy oraz wsparcie podległych pracowników w realizacji zadań.

  • Kształtowanie strategii działania biura oraz nadzór nad jej realizacją.

  • Koordynowanie funkcjonowania poszczególnych działów.

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami.

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami.

  • Umiejętność delegowania zadań oraz weryfikacji ich wykonania.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu.

  • Umiejętności skutecznej komunikacji i pracy zespołowej.

  • Entuzjazmu oraz nastawienia na wytrwałą realizację założonych celów.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku.

  • Narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon.

  • Dostęp na preferencyjnych warunkach do ubezpieczenia grupowego.

  • Kurs języka angielskiego dofinansowany przez pracodawcę.