Logo Pracuj.pl

Kierownik biura / Kierownik operacyjny

MANSOLUTIONS sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

MANSOLUTIONS sp. z o.o.

Otomińska 25c

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja realizacji prac w ramach powierzonych zadań;
  • Monitorowanie wyników oraz wsparcie podległych pracowników w realizacji zadań;
  • Rekrutacja nowych członków do zespołu;
  • Skuteczne realizowanie wyznaczonych celów zespołu;
  • Optymalizacje obecnie stosowanych rozwiązań;
  • Administruje bazą pracowników i dokumentacją projektową związana z ewidencją czasu pracy i oddelegowaniem pracowników do projektu, prowadzi zestawienia i analizy;
  • Utrzymywanie i rozwijanie długofalowej współpracy z klientami.

Nasze wymagania

  • Doskonale rozwinięte kompetencje związane z delegowaniem i egzekwowaniem zadań;
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem;
  • Dynamiczne i kreatywne podejście do realizacji założonych celów;
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • Sumienność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne pozwalające na nawiązanie i utrzymanie pozytywnych relacji zarówno międzyludzkich jak i biznesowych;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy;
  • Kształtowanie kultury organizacyjnej sprzyjającej realizacji celów strategicznych Spółki;
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Forma współpracy: umowa B2B, umowa zlecenie;
  • Zatrudnimy od zaraz.

Wierzymy, że łączność bezprzewodowa, sztuczna inteligencja oraz system Android dostępny na specjalnie zaprojektowanym sprzęcie ułatwiają przedsiębiorstwom gromadzenie danych na poziomie który do tej pory nie był możliwy. Jednak aby wcielić w życie kompletny system wykorzystujący potencjał nowoczesnych technologii potrzebne jest połączenie wysokiej jakości oprogramowania z pomysłową wizją sprzętową.

Połączenie danych z wielu źródeł w pracy codziennej jest skomplikowane i często trzeba rezygnować z pozyskania wielu informacji z powodu czynników zewnętrznych. Chcemy to zmienić.

Stworzyliśmy urządzenia i oprogramowanie które posiadają potencjał dla przyszłościowych wizjonerskich projektów mających zapewnić realizację naszej misji która opiera się na 3 filarach: zwiększeniu wydajności operacyjnej, zrównoważonemu rozwojowi przedsiębiorstw i podniesieniu bezpieczeństwa pracowników.

Czekamy na Ciebie jeżeli:

  • Traktujesz swoją pracę jako coś więcej niż wymianę świadczenia za wynagrodzenie;
  • Jesteś nastawiony na rozwój, samokształcenie oraz ponadprogramowe działania;
  • Chcesz wziąć aktywny udział w budowaniu naszej firmy;
  • Rozumiesz, że o tym, jak profesjonalna jest firma, decydują Twoje działania;
  • Zwyczajowo dbasz o mienie swojego pracodawcy i jego dobre imię, jak o swoje.

Kierownik biura / Kierownik operacyjny, Otomińska 25c, Gdańsk