Oferta pracy

Kierownik biura konstrukcyjnego

Goldman RecruitmentO firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się projektowaniem i konstrukcją urządzeń, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika biura konstrukcyjnego.
Kierownik biura konstrukcyjnegoNumer ref.: 192155/6887

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie prac konstrukcyjnych i projektowych podległego Działu,
  • analiza konstrukcyjna proponowanych rozwiązań,
  • opracowywanie kalkulacji cenowych oraz ocena ryzyka projektu,
  • wizytowanie u klienta w parku maszynowym,
  • kontakt z klientem w zakresie realizowanego zlecenia, egzekwowanie kontraktów.

Wymagania:

  • min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora lub min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku szefa działu,
  • doświadczenie w projektowaniu maszyn od momentu fazy koncepcji wstępnej do momentu wdrożenia u klienta,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: mechanika i budowa maszyn,
  • wiedza techniczna i doświadczenie pozwalające na planowanie realizacji procesów konstrukcyjnych dla różnych sektorów przemysłu i różnego typu maszyn i urządzeń, podparte udokumentowanymi referencjami,
  • inicjatywa w działaniu i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • bardzo dobra znajomość systemów: AutoCAD, Inventor, SolidWorks, inne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferta obejmuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie - lidera w branży w zakresie technologii innowacyjnych produktów tytoniowych,
  • umowę o pracę,
  • wyzwania zawodowe.

Ogłoszenie archiwalne