Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik biura

POLSKIE STOWARZYSZENIE FUNDRAISINGU

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Szewska 20

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji przychodzącej i wychodzącej

  • Wystawianie faktur i innych dokumentów księgowych

  • Przygotowywanie umów

  • Dbanie o porządek i pozytywny wizerunek biura

  • Współpraca z administracją budynku oraz dbanie o stan techniczny urządzeń biurowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności

  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji

  • Znajomość pakietu office i umiejętność pracy na współdzielonych dokumentach dysku Google

  • Mile widziane doświadczenie w organizacji trzeciego sektora, wolontariackie lub w organizacji szkoleń.

O nas

Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu od 2006 roku realizuje misję wspierania organizacji pozarządowych. Szkolimy, doradzamy i budujemy całe ekosystemy organizacji. Brak pieniędzy nie może być przeszkodą w czynieniu dobra.

Stworzyliśmy w Polsce środowisko zawodowych fundraiserów - liderów zmian w trzecim sektorze, którzy zbierają fundusze w sposób planowy, etyczny i skuteczny.