Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Biura

  • Kłaj (pow. wielicki), Wieliczka, Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2019-03-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    IOSSI Manufaktura kosmetyków naturalnych

    Iossi to rozwijająca się manufaktura kosmetyków naturalnych. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko kierownika biura. Zatrudniona osoba będzie zajmowała się prowadzeniem dokumentacji firmowej, kadrowej oraz ściśle związanej z produkcją kosmetyków. Nasza pracownia mieści się w Kłaju naprzeciwko dworca kolejowego. Można do niej wygodnie dojechać pociągiem lub samochodem.

    Miejsce pracy: Kraków (okolice), Wieliczka (okolice), Kłaj (pow. wielicki)
    Region: małopolskie
    godziny pracy: 8:00-16:00
    pensja: 2500-3500 zł netto

    Obowiązki:

    • prowadzenie dokumentacji firmowej, w tym kadrowej i specjalistycznej
    • kontakt z biurem rachunkowym i innymi dostawcami usług
    • weryfikowanie płatności od kontrahentów
    • dbanie o organizację porządku biura i pracowni
    • organizacja zaopatrzenia do pracowni i biura (dostawy, zamówienia, zakupy)
    • rozwiązywanie problemów

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w pracy w biurze i/lub w księgowości
    • świetnej organizacji pracy własnej i współpracowników, dbałości o porządek w każdym obszarze działania (od pracowni po dokumenty)
    • bardzo dobrej znajomości MS Excel
    • umiejętności wystawiania faktur
    • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (zwłaszcza w piśmie)
    • umiejętności pracy pod presją czasu
    • radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w obsłudze klienta, jak i codzienną komunikacją
    • posługiwania się ładną i poprawną polszczyzną
    • serdeczności i wyrozumiałości dla kontrahentów
    • dyspozycyjności na pełen etat
    • mile widziane prawo jazdy kat. B

    Zapewniamy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym
    • przeszkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków
    • pracę w bardzo sympatycznym zespole :)
    Prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem. Na zgłoszenia czekamy do 3 kwietnia 2019 r.

    Do wybranych osób odezwiemy się do 5 kwietnia.

    Pozdrawiamy
    Zespół {iossi}
    Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Prosimy o zamieszczenie odpowiedniej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
    bottom