Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik biura (m/k)

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 17.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z sektora technicznego, szukamy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    KIER/BYD/0119

    Obowiązki:

    • odpowiedzialność za rozwój biznesowy i personalny biura,
    • zarządzanie i organizacja pracy biura,
    • realizacja celów sprzedażowych,
    • podejmowanie działań w zakresie nawiązania i utrzymania kontaktów z klientami,
    • pomoc i wdrożenie do pracy nowo zatrudnionych,
    • monitoring spływu zamówień i należności,
    • raportowanie do zarządu,
    • nadzór nad prawidłowym przepływem informacji,
    • budowanie trwałych relacji z pracownikami w ramach grupy.

    Wymagania:

    • doświadczenie w branży technicznej,
    • osoba z potencjałem managerskim, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
    • doświadczenie w sprzedaży B2B i obsłudze klienta,
    • zorientowanie na cel,
    • determinacja i konsekwencja w działaniu,
    • umiejętności analityczne,
    • zdolność radzenia sobie ze stresem,
    • umiejętność motywacji i szkolenia zespołu,
    • min. wykształcenie średnie,
    • obsługa pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie zasadnicze,
    • premie za wyniki sprzedażowe,
    • narzędzia niezbędne do pracy,
    • uczestnictwo w rozwoju biznesowym firmy,
    • dużą swobodę działania,
    • miejsce pracy: Bydgoszcz.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136

    opis