Oferta pracy

SEMPER POWER Sp. z o.o.

Kierownik Biura / Manager ds. OZE

SEMPER POWER Sp. z o.o.O firmie

  • Iława

    Iława, warmińsko-mazurskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 12 gru 2020
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • udział w budowie schematu organizacyjnego Oddziału

  • nadzór nad pracą Oddziału i zapewnienie jego sprawnego funkcjonowania w ramach określonego budżetu

  • rozwój sieci sprzedaży na powierzonym terenie

  • realizowanie planów sprzedażowych

  • czynny udział w prowadzonych rekrutacjach pracowników

  • szkolenia i wdrożenia nowych pracowników

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • nadzór nad obiegiem dokumentów i korespondencją

  • raportowanie wyników do Centrali firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy na stanowisku kierownik biura - co najmniej 2 lata

  • doświadczenia w branży fotowoltaicznej oraz pomp ciepła – minimum 2 lata

  • dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

  • wysokiego poziomu kultury osobistej, komunikatywności

  • umiejętności samodzielnej organizacji pracy, ustalania priorytetów dla poszczególnych zadań

  • umiejętności współpracy z zespołem

  • rzetelności i odpowiedzialności za powierzone zadania

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej, stale rozwijającej się firmie

  • dowolną formę zatrudnienia – umowę o pracę, kontrakt B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników finansowych Oddziału

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Semper Power to firma z 8-letnim doświadczeniem w branży fotowoltaicznej oraz ponad 10-letnim w branży OZE. Jesteśmy w grupie kapitałowej notowanej na giełdzie NewConnect spółki CSY S.A.

Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży OZE – od doradztwa poprzez projektowanie do montażu systemów fotowoltaicznych, kotłów na biomasę, pomp ciepła oraz kolektorów słonecznych. Potwierdzają to tysiące zadowolonych klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz jednostek samorządowych.

Nasza firma wyspecjalizowała się również w opracowaniach ekologicznych rozwiązań technologicznych, odnawialnych źródeł energii jak również w pozyskiwaniu źródeł finansowania planowanych inwestycji. Nasz doświadczony zespół opracowuje projekty koncepcyjne inwestycji, wnioski o wydanie warunków przyłączeniowych do sieci dystrybucyjnej, koncesje na produkcję oraz sprzedaż energii elektrycznej, projekty wykonawcze oraz powykonawcze instalacji.

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej - Polska PV.

Aktualnie, z uwagi na zmianę struktury firmy, poszukujemy przedstawiciel handlowych/partnerów ds. fotowoltaiki i pomp ciepła na terenie całego kraju.

Przewiń do profilu firmy