Oferta pracy

Kierownik Biura Marketingu

POLWAX S.A.O firmie

POLWAX S.A.

3 Maja 101

Jasło

Polwax S.A. należy do ścisłej czołówki największych producentów i dystrybutorów rafinowanych i odwanianych parafin, wosków oraz przemysłowych specyfików parafinowych.

W związku z rozwojem poszukujemy osoby, doświadczonej, energicznej i ambitnej, lubiącej wyzwania i dynamiczne środowisko, posiadającej wewnętrzną motywację do osiągania sukcesów.

Numer ref.: Miejsce pracy: Jasło

Opis stanowiska:

  • tworzenie oraz realizacja strategii marketingowej w Spółce,
  • budowa oraz zarządzanie zespołem marketingowym i koordynowanie jego prac,
  • podejmowanie niestandardowych działań w poszukiwaniu kierunków rozwoju i ekspansji,
  • opracowywanie propozycji produktowych we wszystkich obszarach aktywności produkcyjnej i usługowej Spółki,
  • bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji,
  • nadzór nad stronami internetowymi Spółki,
  • ścisła współpraca ze wszystkimi działami w Spółce.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: marketing, zarządzanie),
  • znajomość specyfiki kanałów sprzedaży,
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • samodzielność w działaniu, inicjatywa, kreatywność,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • prawo jazdy kat. B niezbędne do odbywania podróży służbowych (oddział w Czechowicach – Dziedzicach).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • zapewniamy wsparcie przy wdrożeniu do pracy doświadczonej kadry,
  • pakiet opieki medycznej dla Pracowników dofinansowany przez Pracodawcę,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (gratyfikacje jubileuszowe, pożyczki firmowe),
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od posiadanych kwalifikacji.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę POLWAX S.A. z siedzibą w Jaśle, ul. 3 Maja 101, 38-200 Jasło, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz kolejnych rekrutacji, w tym naborów na inne stanowiska.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy