Oferta pracy

Kierownik Biura Obsługi Klienta Serwisowego

"WDX" S.A.O firmie

"WDX" S.A.

Szczawińska 54

Zgierz

WDX S.A., spółka produkująca systemy regałowe, automatykę oraz przenośniki magazynowe, wyłączny dystrybutor wózków magazynowych CROWN w Polsce, autoryzowany dystrybutor wózków widłowych DOOSAN oraz wózków wielokierunkowych COMBILIFT poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Zgierz

Opis stanowiska:
  • kierowanie pracą działu telefonicznej obsługi klienta serwisowego, w tym: organizowanie pracy zespołu, przydzielanie i rozliczanie zadań, motywowanie do osiągania celów stałe usprawnianie organizacji pracy i implementowanie narzędzi umożliwiających poprawę efektywności pracy
  • efektywne zarządzanie kontaktami w różnych kanałach komunikacyjnych, w celu zapewnienie ciągłości serwisu oraz wysokiej jakości obsługi
  • kontrola jakości obsługi oraz monitorowanie poziomu satysfakcji klientów
  • opracowanie oraz wdrożenie procedur regulujących standard obsługi klienta
  • uaktualnianie oferty, informowanie o nowościach i zmianach
  • nadzór nad terminowością i poprawnością realizacji zamówień, w tym nadzór nad procesem reklamacji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny (min. C1)
  • min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży/obsługi klienta
  • proaktywność, nastawienie na klienta oraz elastyczność w poszukiwaniu nowych rozwiązań
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • komunikatywność, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, umiejętności myślenia procesowego
Oferujemy:
  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju (profesjonalne szkolenia tematyczne)
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, dofinansowanie wypoczynku, bony świąteczne)
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy