Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Biura Obsługi Klienta

Rotometal DBN sp. z o.o.

  • Świebodzin

    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja budżetu

  • zarządzanie podległym zespołem pracowników, ocenianie oraz motywowanie do pracy

  • współtworzenie i weryfikowanie planów sprzedażowych

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • nadzór nad prawidłowym zawieraniem umów z klientami, agentami

  • nadzór i analiza ofert oraz realizowanych zamówień,

  • udział w tworzeniu polityki cenowej

  • badanie poziomu zadowolenia klienta

  • analiza raportów sprzedażowych

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie relacji z obecnymi

  • raporty z efektywności pracy podległego zespołu

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz wymiarowania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów

  • odpowiedzialność, inicjatywa oraz umiejętność zarządzania zespołem

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • samodzielne stanowisko pracy

  • dofinansowanie do kosztów dojazdu

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie z tradycjami

Jesteśmy firmą produkującą cylindry do maszyn poligraficznych. Mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz najnowocześniejsze maszyny CNC dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość i precyzję wykonania naszych produktów. Konkurencyjne ceny, wysoka jakość produktów oraz krótkie terminy dostaw sprawiają, że jesteśmy jednym z wiodących producentów narzędzi dla poligrafii i są gwarancją satysfakcji naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy