Oferta pracy

Kierownik Biura Obsługi Klienta

Nodium Group S.C.O firmie

Rekrutacja zdalna

Nodium Group S.C.

Metalowa 3

Tychy

Nodium Group ma kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Od początku dynamicznie się rozwija, koncentruje na nowoczesnych technologiach, dzięki czemu utrzymuje dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent. Dzisiaj markę tworzą dwa sklepy internetowe o zasięgu ponad 1 mln użytkowników miesięcznie, a na tym Nodium Group nie zamierza poprzestać...

Siłę firmy stanowi zespół złożony z ambitnych ludzi, dzięki którym Nodium Group wciąż się rozwija, uzyskuje liczne nagrody oraz wyróżnienia, takie jak w rankingach eGazele Biznesu, Zaufane Opinie, Dobra Marka i wiele innych. Potwierdzają one najwyższy poziom profesjonalizmu, który cechuje pracowników Nodium Group.

Zastanów się, czego oczekujesz od tego stanowiska. Czy chcesz realnie wpływać na kształtowanie się firmy, w której pracujesz? Czy chcesz wykazać się swoją kreatywnością i specjalistyczną wiedzą, zamiast być człowiekiem „od wszystkiego”? Czy sukcesy zawodowe motywują Cię do działania i dają „pozytywnego kopa”? Czy chcesz realnie rozwijać swoje kompetencje i budować sukces marki Nodium Group? Jeśli na każde z pytań odpowiadasz TAK, to prawdopodobnie Ciebie szukamy!

rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie pracy biura obsługi klienta,
  • Wspieranie konsultantów w realizacji codziennych zadań,
  • Utrzymywanie najwyższych standardów jakości obsługi,
  • Bieżąca kontrola realizacji zamówień,
  • Terminowa obsługa zgłoszeń klientów,
  • Weryfikacja opinii na temat jakości obsługi klientów i zamówień,
  • Pomoc w zakresie rozstrzygania sporów,
  • Wsparcie sprzedaży bezpośredniej,
  • Raportowanie wyników pracy do przełożonego.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Znajomość wysokich standardów jakości obsługi klienta,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
  • Swoboda w obsłudze komputera,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (8-16 lub 9-17),
  • Swobodny dress code,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Atrakcyjne zniżki pracownicze na asortyment,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy