Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Biura Obsługi Klienta w branży hotelarskiej

APARTMENTS PROFESSIONALS sp. z o.o.O firmie

5 0007 500 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 26 cze 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi Klientów, aktywny udział w jej ciągłym udoskonalaniu;

  • Obsługa procesów reklamacyjnych, szkód i zwrotów;

  • Zarządzanie pracą kilkusetosobowego zespołu Biura Obsługi Klienta;

  • Dbanie o ciągły rozwój pracowników - przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych z zakresu procedur obowiązujących na danych stanowiskach;

  • Inicjowanie zmian w obsłudze Klienta w celu optymalizacji kosztowej i jakościowej;

  • Odpowiedzialność za ułożenie i optymalizacje wewnętrznych procesów w dziale Biura Obsługi Klienta;

  • Praca z zespołem i i liderami;

  • Rozwój kompetencji, wsparcie w bieżącej pracy i wyzwaniach;

  • Dobieranie odpowiednich narzędzi i kompetencji;

  • Wdrożenie wspierających systemów IT ds. obsługi rezerwacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, na kierunku hotelarstwo, zarządzanie;

  • Bardzo dobra znajomość języka agielskiego;

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, mile widziany Kierownik Recepcji;

  • Doświadczenie w branży hotelarskiej i obsłudze klienta, warunek konieczny;

  • Znajomość systemów rezerwacyjnych i portali rezerwacyjnych;

  • Wysokie kompetencje interpersonalne oraz komunikacyjne;

  • Umiejętność budowania relacji;

  • Doświadczenie w optymalizacji i podnoszeniu efektywności zespołu;

  • Umiejętność samodzielnego planowania pracy, zaangażowanie w powierzone zadania, ukierunkowanie na realizacje celów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie zarządzającej wynajmem krótkoterminowym w całej Polsce.

  • Pracę pełną wyzwań, możliwość szybkiego rozwoju wraz z rozwojem firmy.

  • Samodzielność na podejmowanym stanowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników