Oferta pracy

Kierownik Biura / Office Manager

Match-Trade Technologies LLCO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Match-Trade Technologies jest firmą technologiczną, która zajmuje się dostarczaniem zaawansowanych systemów transakcyjnych oraz rozwiązań dla rynków finansowych oraz kryptowalut. Dla dynamicznie rozwijającego się zespołu IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twoje przyszłe zadania:

  • Wystawianie faktur dla kontrahentów
  • Bieżące nadzorowanie rozliczeń z klientami firmy
  • Ewidencja dokumentów firmowych
  • Bieżąca organizacja pracy biura wraz przygotowywaniem i obsługą firmowych spotkań wewnętrznych,
  • Dbanie o kompleksowe zaopatrzenie biura
  • Przygotowywanie miejsc pracy dla nowych pracowników
  • Udział w procesach rekrutacyjnych
  • Wsparcie pracowników w zakresie administracyjnym (przygotowywanie umów itp.)

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki, koordynatora biura
  • Kreatywność, otwartość i energia w działaniu
  • Umiejętność ustalania priorytetów oraz dbałość o terminowość i jakość wykonywanych zadań
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i duża samodzielność
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Preferowany termin rozpoczęcia pracy: połowa Października 2020

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT o zasięgu międzynarodowym
  • Pozytywną atmosferę :)
  • Możliwość podnoszenia swoich kompetencji poprzez udział w szkoleniach
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość dostosowania do grafiku, zajęć na uczelni)
Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy