Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik biura podróży

wakacje.pl - Szczecin

6 5008 500 brutto / mies.
  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów turystycznych

  • Realizowanie strategii firmy

  • Przygotowywanie ofert turystycznych

  • Regularne badanie rynku

  • Wdrażanie działań mających na celu poprawę wydajności pracy

  • Pozyskiwanie i obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w branży turystycznej

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Znajomość rynku turystycznego i systemów sprzedażowych

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Bardzo dobra znajomość geografii

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w najdynamiczniej rozwijającej się marce branży turystycznej w kraju

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system płacowy, zależny od doświadczenia i efektywności (+ prowizja)

  • Indywidualnie dopasowane działania rozwojowe

  • Pracę w miłej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole

  • Study toury organizowane przez touroperatorów

O nas

Przedstawiciel Biura Podróży wakacje.pl poszukuje pracownika na stanowisko: Kierownik biura podróży w Szczecinie.